CD
Soru Sahibi
12 Aralık 2015 13:42

yardım lütfen

16 yaşındayım üst damağımda bir şişlik var sivilce gibi .üsteki yan dişlerimden(kesici diş) vuruyor ve sızlıyor bastırınca acıyor doktora gittim aft dedi ama iç de aft gibi gözükmüyor 4 gün boyunca geçmedi kenacort kullandığım halde lütfen yardım

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir diş hekimine başvurmalısınız. Gerekirse filmine bakarak yorum yapacaktır. Aftlar için de 4 günde geçmez diyebiliriz. Bence beklemek yerine diş hekimine danışmanızda fayda var.

13 Aralık 2015 03:05