gn
Soru Sahibi
16 Temmuz 2017 21:11

yardım edin

Merhaba efendim.ben neslihan Ben ikinci dogumumu yaptım. Esim beni begenmedigini ve dışarıdaki kadınların cok guzel fizige sahip oldugunu söyledi. Karın kol iç bacak basen yan simitler göbek germe zayıflatma gögüs diklestirme burun ucu kaldırma . Bunları yaptırcaz ama ücretten de korkuyoruz iyide olsun ki esim beni o hayal ettkleri gibi begensin baktıkları gibi zevk alsın istiyorum . Dün koru hastanesinde ögrendim sizi bana yardım edermisiniz . Bide 3 aylık bebegim var sütten kesmem gerekiyorsa kesip sadece mama vericem. Allah rızası icin banada yardım edin evliligim bitiyo.yarın sabah gelsek olurmu. Muayene edip ücreti ögrenmek için.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ferruh Bingül
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Neslihan hanım mrh *** *** ** den ücretsiz randevu alabilirsiniz yada bize ulaşabilirsiniz

9 Ağustos 2017 21:16