te
Soru Sahibi
29 Kasım 2015 15:46

yardım edin

vajinamın dış dudağında nohut büyüklüğünde elleyince deri altında kayan çok sert olmayan bir beze vardı yaklaşık 1yıldır var ve 1 2 tane daha çevresinde küçük beze oluştu ağrı yok acıma yok ultrasona girdim bir şey çıkmadı ama ultrasonda gözükmeyen vajinadaki bezelerde kötü huy olabilir mi neydir

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Esra Demir Yüzer
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Muayene etmeden yorumda bulunmama mümkün değil.Muayeneye gitmişsiniz.1 ay sonra kontrole gitmenizi öneririm.

13 Aralık 2015 22:12