OH
Soru Sahibi
16 Mayıs 2017 09:56

Yanma Hissi

Hocam merhaba, 19 yaşındayım. Bir süredir nişanlımla cinsel ilişki sırasında vajinamın iç bölgesinde, duvarlarında, yanma hissi hissediyorum. Bu durum başkarda olmuyor. Genellikle bir süre devam ettikten sonra başlıyor ancak o ladar acıyor ki bırakmak durumunda kalıyoruz. İnternetten biraz araştırma yaptım ancak faydalı bir bilgi bulamadım. Herhangi bir enfeksiyonum yok. Prezervatif kullandığımızı da belirtmek isterim. Şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Uzay Yıldırım
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hanzade hanım, geçmiş olsun, sizi muayene edebilirsem daha sağlıklı bilgi verebilirim...

16 Mayıs 2017 14:20