DM
Soru Sahibi
14 Mart 2017 09:29

Yanakta sislik

Meraba Benim 3 ay önce cene eklemlerimde agri basladi ve bogazima vuruyodu KBB gittim bogazda bi sorun olmadigini bi dis hekimine gitmemi söyledi gittigimde parmagiyla agzimin icinden elmacik kemigime dokununca agri yapiyodu igne yapcam bakalim agri nerden geliyo diye yanagimin icinden ve disindan igne yapti ve 5 dakka sonra yanagim sisti sanki icinde bi sivi varmis gibi bi madde hissediyodum gecer dedi gecmedi 1 hafta sonra tekrar gittim igne sirasinda saniyom yanak kaslarin cok gergin oldugu icin iltihap olmus antibiyotik yazcam onu kullan kullandim sislik gitti ama tam gittmedi hafif var halen tekrar gittigimde gecer dedi yanagimda halen biraz sislik ve yanma var yaklasik 1 oldu sizce endiselennem gereken bi durum varmi ve zamanla gecermi ben isvecte yasiyorum burdaki doktorlar malesef hakkani vermiyomar cevap verirseniz cok sevinirim yasim 35

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba, 1 ay olmasına rağmen hala yanma ve şişkinlik problemi devam ediyorsa bir üniversite hastanesinin protetik tedavi ya da çene cerrahisi bölümüne gitmenizi öneririm..

14 Mart 2017 11:58