BM
Soru Sahibi
24 Şubat 2018 20:00

Yağlanma ve veeilen diyet

Yumurtalık yağlanması ve çözümü için ne yapmamız gerekir diyette şekeri yasakladı doktorum ama nasıl bir ilişkisi vr

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nursel Arslanhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Iyi geceler yumurtalık yağlanması diye bir şey yoktur pcos olabilirmisiniz?önce bunu öğrenmekte fayda var karaciğer yağlanır yumurtalık yaglanmaz

18 Mart 2018 00:13