KH
Soru Sahibi
6 Mart 2014 12:42

Yağ doku hipertrofisi

hocam merhaba kardeşim 27 yaşında yaklaşık 1 yıl önce sol tarafına aldığı bir darbe sonucunda ağrıları olmaya başladı.bi çok doktora gittik fakat önemli bişeyin olmadıgını bir süre sonra kendiliğinden geçeceğini söylediler.Ani hareketlerinde yan yatarken göğüs ağrısı ve nefes darlığı problemi yaşıyor ve 1 yıl bu şikayetlerde herhangi bir azalma olmadı.En son çekilen usg de :Solda kostokondral eklemde ele gelen şişlik lokalizasyonunda net kitle formu almayan heterojen görünüm mevcut olup yağ doku hipertrofisi ile uyumludur yazıyor.Sizce ne yapmamız gerekir.Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Menteş
Genel Cerrahi , Proktoloji

Yurtdışında olduğum için zamanında yanıt veremedim. Halen ilgilenmemi istiyorsanız lütfen tekrar soru gönderir misiniz? Sevgiler, Prof. Dr. B. Bülent Menteş (*** *** **, *** *** ** (ofis) (*** *** ** (sekreter mobil tel)

7 Nisan 2014 14:45