GE
Soru Sahibi
16 Haziran 2015 19:59

WC SONRASI

Hocam merhaba;ben 44 yaşındayım 2002 yılında sol böbrek ameliyatı oldum 2 adet taş aldılar açık ameliyatla.Aynı zamanda yüksek tansiyon hastasıyım uzunca zamandır ilaç kullanıyorum orda sıkıntı yok sıkıntı küçük idrara çıktıktan sonra bir kaç damla istem dışı idrarın gelmesi genellikle wc den geldikten sonra bir yere otururken veya ayağa kalkarken oluyor bir iki damlada olsa ben rahatsız oluyorum ne yapmalıyım?Cevap için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla... NOT: İlaçlarım sabah monopril plus 20mg öğlen norvasc 10mg..

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu söyledikleriniz Prostat Başlangıcı veya mesane calışma bozukluğu olabilir. Mutlaka değerlendirme gerekir. Gecmiş olsun

2 Temmuz 2015 15:09