VB
Soru Sahibi
6 Ekim 2016 16:26

WBC değeri yüksekliği

doktor bey merhabalar ben 24 yaşındayım sürekli enfeksiyon geçirmemden dolayı bademciklerim mart ayında alındı.Boğazımda takılma batma gibi bir şikayetten sonra doktoruma gittim ve ameliyatlı bölgelerin temiz olduğunu söyledi. Aynı gün kan testi yaptırdım WBC değerim 12.3 çıktı aradan 3 gün sonra yine yaptırdım ve bu değer 15 e çıktı. CRP ye bakıldı vücudumda enfeksiyon olmadığını söyledi doktorum . Peki şimdi ne yapmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Elyesa Karaca
Dahiliye - İç Hastalıkları

Wbc bu kadar yuksekse antibiyotik tedavisi alman gerekebilir

20 Ekim 2016 08:15