ee
Soru Sahibi
5 Temmuz 2015 02:53

vitiligo için kalıcı makyaj

iyi günler doktor hanım benim göğüs bölgemde vitiligodan dolayı bir beyazlık var kalıcı makyajla kapatmayı düşünüyorum uygun mu sizce ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Vigiligo genelde ellerde ve yuzde ortaya cikar. Sizin gogus bolgenizde mevcutmus. Bu lekeler mantar enfeksiyonuna bagli olabilir. Oncelikle bir cildiye hekimine gidip bu durumu teyit etmenizi, bu kalici makyaj yani dövme olayini yine cildiye hekimine danismanizi tavsiye ederim. Ben 112 acil hekimiyim.

5 Temmuz 2015 17:35