yy
Soru Sahibi
28 Mart 2016 00:34

Vertebral arter basısı

Hocam meraba 21 yasinda tıp fakültesi öğrencisiyim yaklaşık iki sene önce sinav öncesi yaşadığım piskolojik rahatsızlıklardan sonra yüzümde sol tarafta yanma batma tarzı durumlar yaşandı sonra pek çok test yaptırdım ama herhangi bi sebebi bulunamadı daha sonraları bunu kafama çok taktım ve araştırdım fln sonra bu olay dilimdede aynı tarafta oldu ve enson gidip beyin mr cekince yine herhangi bisey yazmıyodu raporda ve radyologla görüşüp en ufak şeyleri bile yazmasını istiyince raporda sol vertebral arterin bulbus basısı yaptığı yazıyodu ve ben de durumun bundan kaynaklandığını düşünmeye başladım size göre vertebral arterin konjenital bir basısı böyle bi sonuç doğurur mu yoksa önemsiz bi durum mu fikriniz nedir kolay gelsin...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erol Akgül
Radyoloji , Girişimsel Radyoloji

Şikayetinizin ondan kaynaklandığını düşünmüyorum. Geçmiş olsun.

28 Mart 2016 00:36