3 Şubat 2018 15:40

Varikosel ameliyati

Merhaba hocam ben 6 ay önce sol varikosel ameliyati oldum ameliyattan önce 30 milyon çıkıyordu sperm sayısı ama yeni iki test yaptırdım 100 bin bile yok şuanda ne yapmalıyım nedeni ne olabilir morel olarak çökmüş durumdayım bir yol gösterirseniz sevinirim kolay gelsin

2 cevap
Cevaplar (2)

tekrar bir skrotal doppler ultrason ve kan hormon testi FSH LH totalTestosteron estradiol Prolaktin yaptirin... eski analizlerinizi *** *** ** whatsApp hattimiza gonderin , ilgilenmek isteriz, zor bir durum

10 Şubat 2018 15:14
Soru Sahibi

Merhaba hocam sonucları gönderdim whatsapp hattınıza

11 Şubat 2018 16:11

ultrasonu yaptirinca gonderin

14 Şubat 2018 14:50