27 Haziran 2016 11:46

Vajinal akıntı

Merhaba doktor hanim. 3 aydir devam eden akıntı problemim var. Doktorum enfeksiyon teshisi koyup gynomax-xl 3vajinal ovül yazdı. Ancak kasinti problemim yok. Bu ilacı kullanmam akıntıya cozum olur mu? Daha cok mantar icin kullanıldgini duydum ve bu problemi yasamaktan korkuyorum herkes yanlis ilac kullanimindan surekli yineleyen enfeksiyonlardan bahsediyor. Suan sorunum kotu kokulu akıntı. Iliski sırasında da canım cok yanıyor bu akınti baslamadan once boyle bir sorunum yoktu ancak sunu da belirteyim esimi isinden dolayi 2 3 ayda bir görüyorum duzenli bir birliktelik yok yani. Cevabınız icin simdiden tesekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Esra Demir Yüzer
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sizi muayene etmeden bir yorumda bulunamam .İlacı kullanın eğer geçmezse aynı doktora gidin .Vajinal kültür alınabilir.

28 Haziran 2016 14:21