YB
Soru Sahibi
2 Mart 2018 21:55

Uzun kalmış sünnet derisi

.Merhaba kolay gelsin hocam ben 16 yaşında 55 kilo ve 1.60 boyda erkeğim sünnetim 1 yil önce oldu ama hatalı olduğunu düşünüyorum çünkü sünnet derisi az kesilmiş (halen uzun kalmış) pipim sünnetten sonra sönük halde iken sünnet derisi pipi başını tamamen örtüyor ereksiyon haline geçince de sünnet derisi pipimin başını yarıdan fazla örtüyor ve rahatça ileri geri hareket ettirebiliyorum sanki hiç sünnet olmamış gibi görünüyor bu durumda ne yapmalıyım bir şey önerirmisiniz cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Sibel Spinu
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba. Bu konuyu bir Üroloji Uzmanına danışmanızı öneriyorum. Geçmiş olsun.

16 Nisan 2018 13:18