UA
Soru Sahibi
21 Mart 2014 11:07

uyuku

Erdal Bey,iyi gunler! Benim cocugum 14 aylik. Son 1 ay uyuku duzeni bozuldu. Gece kalkiyor ve uymuyor- guluyor,oyunuyor. Cocugun sikintisi yok,aglamiyor,cok mutlu. Gunduz her zamanki gibi 1 kez 1-2 saat uyuyor. Cocugum cok hareketli,cok heyecanli,herseyi merak ediyor. Yani aksama kadar yorulmak lazim bu hareketle. 23te -12de yattiyor ve 2de kalkiyor.Erdal Bey,acaba bir surup bisey varmi sakinlestirmek icin,uyukuya gecmek icin?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Erdal Erginer
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

BUNA UYKU BOZUKLUĞU DENEMEZ.BAZI ÇOCUKLAR SİZİNLE BİRLİKTE OLMAK İÇİN SIK UYANIRLAR.UYKU İLACI KULLANMANIZ DOĞRU OLMAZ.

21 Mart 2014 17:40