ib
Soru Sahibi
8 Aralık 2013 14:33

uykusuzluk

iyi günler Doktor Bey bebeğim şu anda 46 günlük bebeğimi emziriyorum sonrasında uyutuyorum 15-20 dk uyuyor uyanıyor kısa bir süre sonra tekrar emziriyorum. emzirme saatlerimin arasından 1 saat bile geçmiyor neredeyse gün içerisinde yaklaşık 18 defa emzirdiğim oluyor fakat uykuları 15- 20 dk geceleri daha uzun uyuyor 1 buçuk saat kadar. fakat bir iki defa emzirdikten sonra mama verdim ve bebeğim en az gün içerisinde 2 saat uyudu.bana yardımcı olursanız sevinirim mama vermek istemiyorum fakat bende çok yoruldum emzirmekten.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Erdal Erginer
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

KİLO ALIMI NORMALSE BEBEĞİN OBUR OLDUĞUNU ANLIYORUZ.EĞER KİLO ALIMI AYDA ORTALAMA 800 GRAMSA MAMA VERMEYİN.

9 Aralık 2013 08:01