cE
Soru Sahibi
7 Eylül 2014 01:04

uyku apnesi

Merhaba Hocam, Videosunu çektim... Size zahmet olmazsa bakmanız mümkünmüdür? 15 sn'lik video Video linki : http://youtu.be/d7pw40FzywM Gürültülü iç çekiyor sonra nefesi duruyor, sonra nefes almaya devam ediyor.. Bunu gece boyunca saatte 6-7 kere tekrarlıyor.. Bu sizce neye benziyor sayın hocam ? İç çekme dışında ve nefes durması dışında.. horlaması yok, agzı kapalı Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güven Yıldırım
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sizin de söylediğiniz gibi uyku apnesi. Polisomnografi denilen testin yapılması lazım.

7 Eylül 2014 14:04