tB
Soru Sahibi
18 Ekim 2016 09:48

üst solunum yolu enfeksiyonu

hocam merhaba, hocam acil servis doktoru üst solunum yolu enfeksiyonu teşhisi koydu,aksef 500 mg, minoset plus ağrı kesici ve gargara verdi.İlaçları kullandım bitti..ama şikayetlerim devam ediyor.sapsarı balgam geliyor,öksürüyorum,hafif boğaz ağrım ve burun tıkanıklığım var.Üzerimde kırgınlık ta var.İlk günler kas ağrım vardı ama kas ağrısı geçti.Bunun dışında bütün şikayetler devam ediyor.Hocam aynı ilaçları(acil servis doktorunun yazdığı ilaçlar )eczaneden bir tur daha satın alıp kullanayım mı? yoksa tekrar başka hekime olup, farklı ilaç ve antibiyotik mi yazdırmamı önerirsiniz? saygılarımla hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İbrahim Korhan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

MUHTEMELEN SİNÜZİT PROBLEMİMİZ VAR BENCE KENDİNİZ İLAÇ ALMAK YERİNE MUTLAKA BİR KBB HEKİMİNE GİDİN. SAYGILARIMLA

18 Ekim 2016 15:34