as
Soru Sahibi
31 Temmuz 2015 10:48

usg sonucu

hocam bugün boyun usg yaptırdım sonucu yorumlarsınız çok sevinirim trioid boyutları sağ lob 27.40mm sol lob *** *** **mm dir isthmus kalınlığı 8mm olup normalden kalındır sol lobta büyük olanı 14,12 mm boyutlarda olmak üzere 3adet hiperekojen solid kitle mevcuttuç.... ,sonuç; şağ tırads 2 sol tırads 3 .. hocam trioid kan değerlerim normal hoca m bu rapoda ne demek.istiyo kanser riski varmı

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman İlhan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Konu hematoloji dışı görünüyor.Basit Difüz Multi Noduler Guatr olabilir.Biyobsi veya takip ,endokrin uzmanının karar verecegi bir durumdur. Prof.Dr.Osman İlhan www.osmanilhan.com

31 Temmuz 2015 12:25