AB
Soru Sahibi
6 Eylül 2017 02:01

Üretra darlığı

Hocam merhaba ben 19 yaşındayım üretral darlık nedeniyle 2 ay önce kapalı ameliyat geçirdim ama yine daraldığını hissediyorum akım hızı düştü, damlamalar tekrar olmaya başladı ve tuvalete çıkma sıklığı arttı. Tekrarladığını biliyorum ama 2 ay çok kısa bir süre değil mi ? Açık ameliyat kesin çözüm diyorlar ama ben bu yaşta bu ameliyatı olmak istemiyorum. Öneriniz nedir kaza vs olmadan ortaya çıktı bu hastalık bende bu ameliyatlar cinsel hayatıma bi etkisi olur mu? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murad Çeltik
Üroloji , Androloji

ASİSTANIMLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ, LÜTFEN HAFTA İÇİ 09:00 – 19:00 SAATLERİ ARAYINIZ. Op.Dr.Murad ÇELTİK Doktorlar merkezi Abdi İpekçi cad. Reasürans Han 1 No:57 Kat :4 Nişantaşı İstanbul Tel : *** *** ** 55 Cep: *** *** ** 96 Web: www.muradceltik.com facebook: www.facebook.com/opdrmuratceltik

27 Eylül 2017 16:08