UO
Soru Sahibi
30 Ocak 2018 14:59

Üre değerim yüksek çıkmış

Hocalarım hayırlı gunler . Uzman erbaşlık icin heyet sağlık kontorulune gırdım hepsinden sağlam aldım fakat üroloji doktoru ÜRE 47 dedi nefrolojiye gözük dedi bu kötü birşey mi ? yarın tekrar gidip kan ve idrar testi yaptıracagım bana yardımcı olursanız sevinirim kötü birşey cıkar mı veya uzman erbaş olmamı engellermi bu ürenin 47 olmasI ? yanıtlarsanız sevınırım. NOT: İLGİ ALANINI KAFADAN SALLADIM BİLMIYORUM ÇÜNKİ

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murad Çeltik
Üroloji , Androloji

...Ayrıntılar için asistanımı arayabilirsiniz..*** *** ** ASİSTANIMLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ, LÜTFEN HAFTA İÇİ 09:00 – 19:00 SAATLERİ ARAYINIZ. Op.Dr.Murad ÇELTİK Doktorlar merkezi Abdi İpekçi cad. Reasürans Han 1 No:57 Kat :4Nişantaşı İstanbul Tel : *** *** ** 55 Cep: *** *** ** 96 Web: www.muradceltik.com facebook: www.facebook.com/opdrmuratceltik

5 Şubat 2018 15:56