kd
Soru Sahibi
8 Kasım 2015 21:07

TÜP MİDE AMELİYATI

Merhaba hocam. Ben 30 yaşında, 140 kilo 1.73cm boyundayım. 2007 yılında mide bandı ameliyatı oldum fakat sonuç başarısız oldu ve istediğim kiloya inemedim. 2015 ocak ayında mide bandım kaymış olduğu için çıkarıldı. Şimdi tüp mide ameliyatı olmak istiyorum yüksek tansiyon ve düşük şeker hastasıyım insülin direncim hayli yüksek ve gün geçtikçe kilo alıyorum. SGK ameliyatı mı karşılar mı? Sizinle yüz yüze görüşebilme imkanımız var mı?

2 cevap
Cevaplar (2)

SGK imkanlarıyla ameliyat olmak isterseniz bu ameliyatın yapıldığı hastaneden randevu alacaksınız...

8 Kasım 2015 21:29
kd
Soru Sahibi

Açıkçası sizin bu alanda çok iyi bir hekim olduğunuzu biliyorum ve ben mümkünse ameliyatımı size olmak istiyorum. Bu nedenle de sizinle ameliyatım hakkında görüşmek istiyorum. Hangi gün ve saatlerde hastanede ve müsait oluyorsunuz?

9 Kasım 2015 00:03

Perşembe-Cuma sabah saat 7.30'da gelebilirsiniz....

9 Kasım 2015 19:59