YG
Soru Sahibi
21 Ağustos 2015 19:04

Troid Problemi

Merhaba hocam 1-2 hafta önce troid bezlerimin az çalıştığı ortaya çıktı fakat bu süre içerisinde çok mutsuz ve keyifsizim yaptığım hiçbirşeyden zevk alamıyorum artı olarak cinsel bir münasebet içerisine girdiğimde kalbimde çarpıntı oluyor ve kendimi kötü hissediyorum,şuan 25 mcg Euthyrox isimli hormon ilacını kullanıyorum,sizden öğrenmek istediğim bilgi yukarıda saydığım bu kötü hissetmeler ve cinselliğe etkisi ömür boyu süren birşey mi aydınlatırsanız çok sevinirim not : ilaçlarımı 1 haftadır kullanıyorum Saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Bilgin Silan
Dahiliye - İç Hastalıkları

Hayır sürekli değil. Tiroid gözlerinizde barsaklariniza, psikolojik durumunuzman adet döngüsüne, kalp çarpıntına kadar bir çok şeyi etkileyen bir hormon. Dengeye geldikten sonra hersey yoluna girer. Biraz sabır. Saygılarımla

21 Ağustos 2015 21:52