kc
Soru Sahibi
13 Mart 2017 10:39

trioid ve meme ca

sayın prof.dr. Aydın DALGIÇ hocam. 32 yasında meme ca geçirdim sağ meme alındı ve aksiller diskeksiyon yapıldı. 8 kür kemoterapi aldım 17 kür herceptin almama karar verildi 9 kür aldım simdiye kadar.2 sene önce tiroidle ilgili greves teşhisi kondu ve 21 ay thrimazol kullandım. tiroid hormonları normale dönünce ilacı kesti doktorum. bir ay sonra t3 t4 yüksek tsh neredeyse sıfırdı.doktor radyoaktif iyot veya cerrahi tavsiye etti. bende kararsız kaldım. sizin fikriniz nedir hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, sizi muayene eden doktorunuzun tavsiyelerine uymanız en iyi yoldur. Saygılarımla. Dr Aydın Dalgıç

30 Mart 2017 10:00