SD
Soru Sahibi
31 Ekim 2015 14:11

TOT Operasyonu sonrası

Hocam 2 ay önce Kocaeli Acıbadem Hastanesinde TOT ameliyatı oldum. 1 ay sonra kontrole gittiğimde herşey yolunda, idrar kaçırmam kesilmiş gibiydi. Fakat şuanda spor esnasında, mesanem dolu ise yine eskisi kadar çok olmasa da idrar kaçırmam devam ediyor. Doktora 1 ay sonra kontrole gideceğim, sizce bu durum ameliyatın işe yaramadığını mı göstermekte? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu durum ameliyatın başarısız oldugunu göstermez. Enfeksiyon, ödem ve bazı baska durumlar da bu bulgulara sebep olabilir. Bazen geçici olabilir. Ameliyat yapan hekiminiz ile konuşmanızı öneririm. Gecmiş olsun

31 Ekim 2015 21:42