14 Ağustos 2014 08:49

Tiz sesleri duyamama

Hocam öncelikle saygılarımı iletirim.benim sorunum askerde başladı ve tiz sesleri duyamaz oldum yaşım şuanda 32 ve şuanda askeri petsonelim görevim gereği çok sıkıntı yalıyorum kalabalık gürültülü ortamlarda konuşulanları anlayamıyorum kapı zili tlfn zili gibi şeyleri çok zor duyuyorum 4 defa odtoya girdim çare bulamadım.bunun çaresi kesin çözümü varmı bilgilendirirseniz çok sevinirim ve irtibata geçmek isterim saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nermin Başerer
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

TİZ SESLERDEKİ İŞİTME KAYBINIZ MESLENİNİZE BAĞLI GÜRÜLTÜYE MARUZ KALMA SONUCU GELİŞMİŞ OLABİLİR. UYGUN(SADECE TİZ SESLERİ GÜÇLENDİREN CİHAZ DENEMELİ GÜRÜLTÜDEN UZAK DURMALISINIZ

17 Ağustos 2014 17:12