zh
Soru Sahibi
23 Haziran 2014 11:33

testojelden pregnyl geçiş

hocam merhaba ben yaklaşık bir yıldır testojel kullanıyorum ve çok faydasını gördüm boyum uzadı kas kütlem arttı sakallarım çıktı gayet normalim ama şimdi tedavi değişiyor pregnyl iğnesi olacak mışım vucudumda ne gibi değişiklikler olacak yine eskisi gibi mi olacam ... şimdiden teşşekkür ederim...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bilgin Özmen
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Sayın Zincir merhaba, Muhtemelen infertilite nedeniyle tedavinizdeki bu değişiklik yapılmış olabilir. Tedavinizi yürüten hekime bu soruyu sormanız çok daha doğru olacaktır. İyi günler. Prof.Dr.Bilgin Özmen

23 Haziran 2014 17:51