GM
Soru Sahibi
5 Eylül 2016 22:43

Ters iliskide hamile kalinirmi

*** *** ** melike gür Ters iliskide makata bosaldi esim ön tarafa sızmismidir cok merak ediyorum yardimci olun bana

1 cevap
Cevaplar (1)

Melike hanım merhaba, Gebelik, menide bulunan spermlerin uygun durumdaki kadın yumurtasını döllemesi ve döllenen yumurtanın rahme yerleşmesi ile oluşur. Gebeliğin oluşması için vajina-penis birlikteliği gereklidir. Penisin vajinanın içeresindeyken erkeğin boşalmasıyla ya da sürtünme yoluyla ilişki kurulduğunda erkeğin vajina üzerine boşalmasıyla gebelik gerçekleşebilir. Bahsettiğiniz şekilde gebelik riski yoktur yada çok düşüktür. Korunmasız girilen cinsel ilişki hem sizi hem partnerinizi gebelik kaygıları ile strese sokarken cinsel yolla bulaşan hastalıklara da açık kılmaktadır, bundan dolayı düşük olasılıklarda olsa korunmasız ilişkiyi tercih etmemenizi öneririm. Saygılar

20 Eylül 2016 15:03