AA
Soru Sahibi
27 Mayıs 2014 13:55

tendon yaralanmasi

Hocam merhaba hocam ben on gün önce ser ce parmagimin üst taraf ini kestirim hemen ameliyat edildim fakat ameliyat im iyi mi kotumu geçti bilmiyorum yani EL PARMAK DUZEYİNDE KAS VE TENDON YARALANMASI VARMİS.yarim atel uygulandi.ve daha sonrada yaylı medikal urun takılacak hocam benim morelm çok bozuk sakat kalma ihtimslim olur diye çünkü ben bir işçi olarak calisiyorum elim parmaklarim çok önemli kesik zaten 3 cm kadar ne kadar zamanda iyileşir hocam simdilik bir ay rapor var. Raporum uzatilirmi.hocam tam iyileşme ve calismaya ne zaman baslarim.ne yapmalyim cevabinizi bekliyorum. Saygilar basarilar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Eksal Kargı
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

bu konularda kesin konuşmak lazım, kesiyi gören, kesiyi diken, hangi düzeyde olduğunu bilen, senin ameliyatını yapan doktordur. o nedenle doktorun en iyi bilir.

27 Mayıs 2014 16:21