YB
Soru Sahibi
27 Şubat 2016 07:40

Tekrarlayan düsük

Hocam merhaba. Bir kimyasal gebelik yasadım. Üc tane de düsük yasadım biri kürtajla sonlandı. Hep hcg 2000 civarına gelince takılıyor 6. Haftada. Sonra gerilemeye baslıyor. Genetik dahil bütün arastırmalar yapıldı. Hsg, pıhtılasma, bagısıklık. Hicbirsey yok. Tek sorunum tsh yüksek 5 falandı ilac kullandım hepsinde. Son hamileligimde sabah aksam clexane vurdum progestan kullandım. İşe yaramadı. Ne yapmam gerekiyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ali Osman Koyuncuoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Tsh degerini 2.5 altına inmesini mutlaka öneriyoruz. Gerekli tüm testler yapılmış. Eğer başka ek bir neden bulunamdıysa genetik tanılı tüp bebek yapılması düşünülmeli

6 Mart 2016 12:49