YY
Soru Sahibi
24 Mart 2018 12:04

Tca sonrası ciltte incelme sorunu

Merhabalar, benim tca peeling sonrası cildim inceldi sanırım çünkü hassaslasti dokununca vs hassaslastigini anliyorum özellikle duştan ciktiktan sonra kızarma problemi yaşıyorum, bepanthol tarzı kremler kullanıyorum güneş koruması eksik etmiyorum yatıştırıyor fakat emin olamıyorum bu zaman içinde geçer mi acaba ? Ilerisi icin Lazer epilasyon ve dövme yaptırmak istiyorum kaç ay beklemeliyim? Simdiden sağolun hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)

Var olan sorunlarınızı TCA uygulayan doktorunuza danışırsanız daha uygun olur. Derinizin durumunu benden daha iyi biliyor olmalı ve size benden daha fazla yardımcı olabilir.

28 Mart 2018 17:21