am
Soru Sahibi
19 Mart 2014 15:15

takılma problemi

merhabalar hocam ben 24 yaşındayım ve yaş ilerledikçe takılma kasılma problemim artmaya başladı. ben çok utanıyorum bazen. normalde çok akıcı konuşuyorken bazen içimde boğuluyo kelimeler çıkaramıyom ya da gık diye sesler çıkıyo onun yerine.. yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu konuda yapılacak konuşma terapileri size yardımcı olacaktır. Dilerseniz merkezimizi arayıp randevu alabilirsiniz. Merkezimizin iletişim bilgileri için www.lingua.web.tr adresini kullanabilirsiniz.

20 Mart 2014 18:01