OG
Soru Sahibi
25 Şubat 2016 17:29

Sunnet sonrasi sis olan odemli bolge

Merhabalar 4 aylik erkek bebegim idrar yolu iltihabi oldugundan dolayi sunnet oldu.klemp yontemi ile olduktan sonra pipi basinin arkasinda simit seklinde bir odem olustu.bu odem bir miktar indi fakat sunnet olali 2 ay olmasina ragmen orada fazla bir deri goruntusu olusmakta.doktorumuz 3 ay daha sislik inmez ise orasaki deriyi cerrahi bir mudahale ile almamiz gerekiyor dedi. Acaba ne yapmaliyim bir fikir verirseniz sevinirim tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Murat Çakmak
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

İyi günler, Bu yöntem de zaman zaman bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir.Fazla deri daha da gerilemeyecektir, doktorunuzun söylediği gibi bu deri usulüne uygun olarak alınmalıdır. İyi günler.

25 Şubat 2016 22:11