ÖT
Soru Sahibi
15 Temmuz 2016 11:21

Sünnet derisinde Şişme

Sünnet derisinin orda sadece 1 tane leblebi parçacığından bile küçük bi şişlik var şiğil veya sivilcemi bilmiyorum çıkalı 2 hafta falan oldu hiç çoğalmadı ve hiç de şişmedi şişliğe asılınca çok az acıyor ve hiç de ağrı yok bu şişlik siğil falanmıdır ve tedavi edilmem gerekirmi? Şimdiden teşekkürler hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın Tarık Özer, yalnızca yazdıklarınızla bir karar vermek mümkün değil. Bu durum sünnet derisinin salgıladığı maddenin kistleşmiş hali de olabilir, hafif bir iltihabi durum da. Bir uzman hekimin muayene etmesinde yarar var. Sağlıklı günler dileğimle.

26 Temmuz 2016 11:31