au
Soru Sahibi
30 Ekim 2013 07:28

sperm gelmemesi

((hangi konuyu seçeceğimi bilemediğim için ilk çıkanları seçtim)) henüz hiç cinsel ilişki yaşamadım ama çok sık mastürnasyon yapıyordum hiç bir problemim yoktu bir kaç gün önce mastürbasyon yaparken testislerimde ve mesane bölgesinde çok şiddetli bir ağrın oldu boşaldıktan bir süre sonra geçti ancak bu gerçekleştiğinden beri boşaldığım zaman sperm çıkmıyor ama eskiden hiç bir problem yoktu sizce ne olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu önemli olabilir. Ürolojik yönden ilk fırsatta muayene ve tetkik olmanızı öneririm. Saygılarımla.

30 Ekim 2013 12:20