ST
Soru Sahibi
15 Aralık 2017 02:25

Sorunum nedir?

Hocam merhaba kendimi sürekli rüyadaymış gibi hissediyorum sanki bu ben degilde başkasıyım gibi onlarca psikiyatrist doktorlarına gittim hatta beyin check - up bile yaptırdım fakat sonuçlar normal çıktı ya herşey bir kurguysa aslında sonuçlarım normal degilde kötüyse ve bana bir oyun oynuyorlarsa gibi düşüncelere kapılıyorum öyle bir an geliyor ki herşeye yabancılaşıyorum ikili diyalog halindeyken sanki orda degilim de başka yerdeyim gibi karşımda ki insan konuşuyor ama hiçbir şey algılayamıyorum bazen ben bile ne için konuşuyorum nasıl konuşuyorum ne konuşuyorum diye tuhaf tuhaf düşünüyorum işin garip tarafıda şu ki geçmiş olayları hatırlıyorum fakat güncel olayları hatırlayamıyorum kendi kendime ben nerdeyim? gerçek ailem kimler? ben aslında kimim? gerçek gibi görünen rüya içinde rüyadamıyım? gibi gibi tuhaf tuhaf sorular soruyorum inanın o an geldiği zaman kendimi öldürmek istiyorum ki bu his günde bir kaç defa oluyor lütfen yardımcı olun teşekkürlerimi sunuyorum sevgiler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Derealizasyon yaşıyor olabilirsiniz.Düzenli Psikiyatri poliklinik takibi öneriyorum

21 Şubat 2018 20:16