19 Mart 2016 20:58

Sol kasıkta ağrı

Hocam merhabalar; Sol kasığımda ve hafif yukarısında ağrı ve batma şeklinde şikayetlerim bulunmakta.hocam ulturason çekildim sonucu:sol kasıkta boyutları 1cm yi gecmeyen 4-5 adet benign karakterli lenfadenopati mevcuttur.bunun dışında belirgin lezyon ve herni gözlenmedi.hocam korkulacak bişeymi bu bilgilendirebilirmisiniz rica etsem.şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Menteş
Genel Cerrahi , Proktoloji

Önemli bir soruna işaret etmiyor. Yine de bir infeksiyon hastalıkları uzmanının fikrini alın. Sevgiler, BM

15 Nisan 2016 18:50