TA
Soru Sahibi
2 Ekim 2011 00:21

Sol Humerus Kırığı Tedavisi

Hocam,sol humerus kırığı sebebiyle ameliyat oldum ve kolum alçıya alındı,alçı çıkarıldıktan sonra,ftr görmüş de olsam,dirseğim tam olarak açılıp kapanmıyor ve şiddetli ağrı yapıyor.Sıcak tedavisi(kaplıca)iyi gelir mi?Eğer gelirse nereyi önerirsiniz?Saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mehmet Akif Gökçe
Ortopedi ve Travmatoloji

geçmiş olsun alçıdan sonra bazen böyle problemler oluyor.kaplıca tedavisinin iyi geleceğini düşünüyorum.saygıları

6 Ekim 2011 08:51