UZ
Soru Sahibi
20 Mayıs 2017 21:02

Skuamöz hiperplazi

Meltem hanım benim rahatsızlığım skuamöz hiperplazi. Teşhis 1 sene önce konuldu. Bu rahatsızlık için daha önce merhem kullandım. Kaşıntılarım ara ara devam ediyor. Bir de vulvada kalınlaşma olmaya başladı. Dermovate verildi. Bu kalınlaşma geçer mi yoksa daha ilerleyebilir mi? Görüntüden dolayı psikolojim bozulmaya başladı. Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Meltem Serter Yünten
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Tekrardan Dr başvurmalısınız

23 Mayıs 2017 23:01