BE
Soru Sahibi
31 Mart 2018 12:47

Sivex ve Magnis Beraber Nasıl Kullanılır?

Doktorum sivex ve magnis ilaçlarını beraber yazdı. Tam olarak nasıl kullanmalıyım? Eczacı sivexi sürdükten sonra üstüne magnis sürmemi söyledi fakat sürünce magnis emilmiyormuş gibi. Günde iki kez sabah ve akşam kullanacakmışım. Fakat tam olarak nasıl kullanmalıyım anlayamadım? Bir de gündüz kullanacağım için bu iki ilaçtan biri güneşten dolayı leke yapar mı acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)

Önce Magnizi sürün. 10 dakika emilmesi için bekleyin. Sonra Sıv EX sürün.

31 Mart 2018 17:52