tf
Soru Sahibi
24 Aralık 2017 12:46

Sinüzit geniz akınrısı ve bağlantılı şikayetler

merhaba benim sinüzit ve buna bağlı geniz akıntısı galiba geniz akıntısından kaynaklanan faranjit ve bademcik taşı sorunum var burnumdan nefes alamıyordum burnumda yapışma meydana gelmişti ve geçtiğimiz günlerde ameliyat oldum ve doktorumun söylediğine göre çok başarılı geçti ameliyat ama farkına vardım ki burnumu sürekli tıkayan bir akıntı var tuzlu su çekiyorum burun açıcı sprey vs denemediğim şey kalmadı şuan burnumda yapışma yok ama yinede nefes sorunum var belki yeni ameliyat olduğum içindir bilemiyorum ama midemdede sorunlar başgösterdi bağlantısı varmı bilemiyorum doktora gittim safra kesesi taşı var dedi reflü teşiside koydu şimdi bu hastalıkların nedeni ne ve tedavisi mümkünmü hangi hastalık diğerini tetikliyor malesef bulunduğum şehirdeki doktorlar durumun içinden çıkamadı zaten net bir cevaplarıda yok duruma karşı biraz uzun bir metin oldu ama lütfen ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olun

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fatih Çelenk
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Fırat bey, bu sorunlarınızın çözümünün ne olduğunu öğrenmek için endoskopi dahil detaylı bir Kulak Burun Boğaz muayenesine ihtiyaç vardır. Geçmiş olsun

24 Aralık 2017 15:28