ÇF
Soru Sahibi
5 Eylül 2014 22:37

Sinir Krizi

Selam Neslim Hocam, Dün Kuzenim en başta kendi kendine konuşmaya başladı,gözleri aşırı büyümüştü.Bugün İse 5 dakikalik bir sinir krizi geçirdi ve 3 kişi zor zaptetti.İkindiye doğru ise 30 dakikalik bir süreyle sinir krizi tekrar gerçekleşti.Benimle konuşurken sanki bir robot gibi sadece ezberlediklerini söylemiş gibiydi.Hafızada Kalıcı Bir Hasar Oluşurmu? Şimdiden Teşekkürler Neslim hocam Fatih

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Hayır zannetmiyorum. Ama kuzeninizin en kısa zamanda bir psikiyatr tarafından muayene edilmesi uygun olacaktır. Saygılarımla Yrd. Doç. Dr. Neslim G. DOKSAT www.doksat.com

10 Eylül 2014 19:06