YG
Soru Sahibi
12 Aralık 2016 14:55

Sinir kesisi

Merhablar hocam eşimin sol isaret parmagi ilk eklemde kesik var 6 dikiş atildi 3 hafta oldu sinir kesisi var dendi. Ameliyat olursan % 50 sansi var dendi sorum su kesin ameliyat mi olmali kesiden snra ki az bi bolgeyi hissetmiyor simdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet Demirtaş
Ortopedi ve Travmatoloji

Geçmiş olsun Sinner kesisi nedeniyle oluşan duyu kaybı nı tedavi temek için maeliyat gerekli ancak bu duyu kaybı rahatsız etmiyor ise ameliyat olmayabilirsiniz saygılarımla

26 Aralık 2016 09:32