PB
Soru Sahibi
28 Haziran 2015 00:05

sezeyan yerinde kızarıklık

Merhaba hocam Iki yıl önce sezeryanla doğum yaptım.. 3 ay önce sezeryan cizgimin sağ tarafinda kızarıklıkla beraber hafif islaklık farkedip hemen doktora gittim... Doktor ultrasonla bakıp hic birsey olmadığını soyledi.. Iki melhem ve antibiyotik hap verdi.. Bu şekilde kızarıklık geçti.. Şimdi, iki gündür tekrarladi o kizariklik ve hep sag tarafimda hafif bir ağrı var... Bu neden olabilir... Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Suphi Toprak
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Eğer erimeyen dikiş malzemesi kullandılarsa kimi zaman dışarı vurabiliyor. Onun dışında bu kadar zaman sonra bir şey olmaz.

1 Temmuz 2015 12:37