ka
Soru Sahibi
8 Mayıs 2016 01:08

Sezeryanda yirtilma

Slm hocam ben 17 ay ara ile iki sezaryan oldum 2.de doktor d ikerke n dokuların yirtiliyordu birde yapış mada vardı dedi gitti .son sezaryandan 5 yıl geçti 3.Sezaryan düşünsem ne olur.hocam beni sezaryen eden buldum ayrıntılı muayene oldum hersey çok iyi dedi bana dediklerini anlattım hatırlamıyorum dedi ama çok kötü olsaydı ben uyarirdim gebe kalma diye birde çok Yapış ması olana cubuk gibi Bişey koyuyoruz sende yok hemde 5 yıl geçti iyileşmis tir korkma dedi.birde çok Yapış ması olanda muayenede rahim ve yumurtalık lar yakın oluyor sende hersey çok iyi korkma dedi size danışmak istiyorum çünkü çok korkuyorum yapış ma varsa ne olur dokular gene yirtilsa ne olur sizin yakınını z olsam gebelik için ne derdiniz göze alınabilir riski bu.hocam çok yoruldum bu sorulardan bir yıldır dusunuyorum paranoyak oldum lütfen lütfen beni aydınlatın rica ederiz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yavuz Şimşek
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

bu önemli bir konu ayşe hanım. muayene etmeden görüş bildirmem mümkün değil. geçmiş olsun.

8 Mayıs 2016 23:50