çn
Soru Sahibi
29 Aralık 2015 09:36

Sezeryan sonrası hamilelik süresi

Merhaba. Ben 29 ağustosta sezeryan ile doğum yaptım bebeğim 70 gün yaşadı. Aort darlığı ve bazı genetik problemleri vardı. Yaşım 31 ve tekrar bebek sahibi olmak istiyoruz. Acaba ikinci gebelik için doğum yaptıktan ne kadar süre sonra düşünebiliriz. Doktorum dikişlerimin ve rahmimin düzeldiğini bir sorun olmadığını söyledi ancak 1 yıl bekleyin dedi. Ben hem bebeğimi kaybettiğim için hem de yaşımın geçmesinden korktuğum için endişeleniyorum. Acaba 6 ay yeterli midir, siz ne önerirsiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yavuz Şimşek
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

lütfen 1 yıl bekleyin, doktorunuz haklı.

29 Aralık 2015 21:04