SS
Soru Sahibi
18 Şubat 2018 01:02

Sezeryan sonrası dış gebelik

Merhaba bir sorum olucak hocam ben 4.5 ay önce sezeryan doğum yaptım. Doğum yaptıktan sonra 38 gün kanamam oldu . 38 gün bittikten 1 hafta sonra regl oldum ve 7 gün sürdü o reglim bittikten 2 hafta sonra tekrar regl oldum 6 gün sürdü ve bu reglimde bittikten 1 hafta sonra tekrar oldum oda 6 gün sürdü ve bu adetlerimde kırmızıdan çok kahverengi oluyodu. Sonra bir ay sonra regl oldum oda 4 gün sürdü ve çok az kanamam oldu ve şuan aradan 1 ay geçti regl günümde geçti arada kasık ağrım oluyo midemde bulantı oluyo ama kusma yok karnımda şişlik var yorgunluk var bazen tansiyonum düştü zannediyorum sanki bayılcak gibi oluyorum internetten baktım biraz dış gebelik gibi şeyler var sizce dış gebelik yaşıyor olabilir miyim ve sezeryan sonrası bana sakıncası olur mu ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Kudret Erkenekli
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Merhaba Öncelikle gebelik varmı diye bir gebelik testi yaptırmanızda fayda var. İyi günler

18 Şubat 2018 16:19