ka
Soru Sahibi
29 Ocak 2017 00:12

Sezaryanda yırtılma

Slm hocam çok sıkıntılıyım ne yapacağımı bilmiyorum umarım bana yardım edersiniz.ben 17 ay ara ile iki sezaryen oldum .2.de doktor dikerken dokuların yırtılıyordu dedi gitti bir dahaki gelişinde ise yapışmada vardı dedi.başka uyarı yok.son sezaryandan 5.5 yıl geçti ve ben.şimdi hamileyim.ve çok korku sardı sezaryanda ölürmüyüm.gebelikten önce iyi bir profa çok ayrıntılı muayene oldum herşey çok iyi dedi.son sezaryanımı yapan ise 5.5 yıl geçmiş iyileşmiştir korkma dedi eğer çok yapışma olsaydı boru gibi birsey koyardım sana koyulmamış dedi ama şuan çok telaşlıyım çok kötüyüm sezaryanım kötğmü sonuçlanır

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hulusi Zeyneloğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Cevaplamak çok zor. Artık olan olmuş. Yakın takip. Doğum zamanı geldiğinde, ağrılar başlamadan sezaryenle doğum yapmanız en iyisi

12 Şubat 2017 19:35