AA
Soru Sahibi
22 Haziran 2015 19:14

Seyrek Bıyıklarımın gürleşmesini istiyorum. Ne yapabilirim?

Merhabalar Sayın Hocam, Ben 22 yaşında bir gencim ve ailemdeki erkeklerin tümü gür sakal ve bıyığa sahip fakat benim sakallarım seyrek, bıyığım güçsüz görünümlü. Ben de bıyık bırakmaya özeniyorum ama bıyıklarım ince ve güçsüz çıkıyor, sert değil. Uzayınca uçları sert olmadığı için sağa sola dağılıyor. Vücudumun geri kalanında fazlasıyla kıl olmakla beraber kaşlarım da gür. Ama kökler mevcut olmasına rağmen bıyığım ve sakallarım, açık ara, aynı formda değil. Acaba bıyığımı nasıl güçlendirebilirim, bitki tohumu yağlarının bir faydası olur mu? Minoxil %5 Deri Spreyinin faydası olabilir mi? Selamlar ve saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)

olabilir. ancak mutlaka bir dermatolog kontrolünde kullanın.

23 Haziran 2015 10:10