SB
Soru Sahibi
22 Ocak 2018 12:44

Sertleşme sorunu

Merhabalar kolay gelsin. Yasım 24 iki buçuk sene psikiyatri ye gittim bu süre zarfında penisim hiç sertleşme di birkaç tane üroloji ye danıştım tahlil falan tuttular benim tahliller gayet normal imiş sadece ilaçtan dolayı sertleşme falan olmuyo muş benim ilaç 40 mg den *** *** ** ve 5 mg ye indirdik 5 mg penisim baya sertleşme sorunu yasamıodum 2 gündür gene sertleşme olmuyor. Beni yönlendirirseniz cok mutlu olurum.

2 cevap
Cevaplar (2)

evli ve düzenli cinsel hayat olmasi en önemlisi... arada performqns düşmesi olabilir/ ilaç tedavisi ile performans artar. Ürolojo bölumune basvurabilirsiniz

29 Ocak 2018 21:14
SB
Soru Sahibi

Hocam ailem aktarcı onlar bu tür durumlarda karışım hazırlıyorlar sizce ben de denesem olur mu doktorlara pek içim ısınmıyor her gittiğimde çok ilgisiz gibiler 10 kez gittim ama hep aynı şeyler

1 Şubat 2018 18:30

olabilir/ faydalidir

10 Şubat 2018 15:19